Florya kurye

Pek çok spor tesisine, okula, işletme ve firmaya ev sahipliği yapmakta olan Florya İstanbul’un en hareketli ve elit semtlerinden bir tanesidir. Bu sebeple Florya’da faaliyette bulunmakta olan işletmeler ve firmalar çeşitli şekillerde evrak ve dosya gönderim talebiyle firmamızla iletişime geçmektedir. Firmamız Florya kurye uzun zamandır Florya’da hizmet verdiğinden dolayı yüz güldüren sonuçlara imza atılmaktadır. Son derece deneyimli olan bir teknik kadro ile birlikte kurye gönderim hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğunuz hizmet portföyünde kalite çıtasını her geçen gün daha yukarı taşıyabilmek için alanında uzman eğitimli motorize bir filo ile beraber sahada bulunmaktayız.

Florya Moto Kurye Uygulamaları

Florya halkına ve işletmelerine sunmuş olduğumuz kurye hizmetlerinde standart kurye uygulamasında 3 saat içerisinde teslimat gerçekleştirebilmekteyiz. En yoğun trafik saatlerinde dahi alternatif güzergâhlara yönelen motorize ekibimiz sayesinde hızlı bir şekilde çözümler üretilmektedir. Florya moto kurye olarak hızlı çözümler arzulayan müşterilerimize Express kurye hizmetimizi tavsiye etmekteyiz. Böylece maksimum 2 saat içerisinde evrak ve dosyalarınız istediğiniz adrese teslim edilebilmektedir. Ayrıca hizmet portföyümüzde yer alan vip moto kurye uygulaması ile birlikte bazen yarım saat içerisinde bile teslimat gerçekleştirmekteyiz. Firmamızla telefonla iletişime geçtiğiniz anda sahada size en yakın olan motorize ekibimizi yönlendirerek hiçbir şekilde vakit kaybedilmeden kurye gönderim hizmetini başlatmaktayız.

Florya Motor Kurye Sözleşmeli Çözümler

Müşterilerimizin evrak ve dosyalarını güvence altına alabilmek için çeşitli güvenlik opsiyonları devreye sokmaktayız. Bunlar arasında her şeyden önce yapılmakta olan sözleşme ile beraber evrak ve dosyalarınız teminat altına alınmaktadır. Ayrıca teslimat sırasında alıcı ve gönderici tarafı kısa mesaj yöntemi ile bilgilendirirken motorize ekibimiz kimlik kontrolü ve imza karşılığında evrak ve dosyalarınızı teslim etmektedir. Florya motor kurye olarak 7 gün 24 saat boyunca sahada olan ekiplerimizle Florya halkına hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz alternatif uygulamalar arasında gidiş dönüş moto kurye gibi son derece opsiyonel çözümler de bulunmaktadır. Ayrıca kurye gönderiminden önce etiketleme paketleme gibi daha pek çok alternatif uygulama ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır.