Florya moto kurye olarak müşterilerimizin İstanbul sınırları içerisinde Florya’dan gönderecekleri paketlerin ulaştırılmasını sağlamak üzere hizmet veriyoruz. Ancak şehir dışında bulunan bir adrese hızlı bir şekilde paket göndermek isteyen müşterilerimiz için uçak taşımacılığının avantajlarından yararlanıyoruz. Gönderinizin ulaştırılacağı adresin bulunduğu ile giden tarifeli uçaklara motorlu kuryelerimiz tarafından paketleriniz ulaştırılarak uçaktan indikten sonra da yine motorlu bir kurye tarafından teslim alınıp varış adresine götürülerek hızlı bir hizmet veriyor ve kargo hizmetlerinden daha kısa sürede paketlerinizin ulaşmasını temin ediyoruz. Özellikle önemli toplantı evraklarının yetiştirilmesinde uçaklı kurye hizmeti müşteriler açısından oldukça avantajlı olmaktadır. Bunun yanında şehir dışına ulaştırılacak ilaçlar için acil durumların varlığı halinde bu hizmetten yararlanmak mümkündür.

Paketiniz Fazla Ağır Ya da Büyükse…

Florya motor kurye olarak müşterilerimizin iki adres arasında ulaştırmak istediği tüm gönderileri iletmek amacıyla hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte motor ile sağlanan kurye hizmetlerinde sürücünün ve taşınanların güvenliği için belirli bir taşıma kapasitesi sınırına dikkat etmemiz gerekmektedir. Ancak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak temel önceliğimiz olduğundan motorlu kurye ile ulaştırılmasını istedikleri ancak motorun taşıma kapasitesini aşan gönderlerin ulaştırılmasında araç kullanıyor ve süre konusunda verdiğimiz taahhüdü yerine getirmeye devam ediyoruz. Hangi gönderileriniz için kurye hizmetinden yararlanabileceğiniz hakkında bilgi sahibi, değilseniz firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Florya’da Moto Taksi Hizmeti Verilmesi

Florya motorlu kurye olarak temel amacımız müşterilerimizin paketlerini beklentileri karşılayacak sürede ve güvenli bir ortamda taşımaktır. Bununla birlikte müşterilerimiz her zaman paket göndermek amacıyla motorlu kuryeden yararlanmak istememektedir. İstanbul’un yoğunluğu herkesçe malum olan trafiğinden kurtulmak ve gitmesi gereken yere zamanında yetişmek isteyen müşterilerimizde kurye motorlarımızdan moto taksi hizmeti şeklinde yararlanabilmektedir. Kurye hizmetlerinde saat sınırımız olmadığından ihtiyacınız olan herhangi bir zaman diliminde talepte bulunabilirsiniz. Hizmet detaylarımız hakkında web sitemizden bilgi edinebileceğiniz gibi müşteri hizmetlerimizi arayarak veya elektronik posta göndererek de detaylı bilgi almanız mümkündür. Motorlu kurye fiyatlarımız hakkında da aynı kaynaklardan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca fiyat hesaplaması için web adresimizde bulunan hesaplama bölümünü değerlendirebilirsiniz.